KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14943201

nr 1494 3201

Conny Burman

(1831-1912), Sverige

Akvareller, 5 st, Signerad, Dalarö Ca 1885-1904. Akvarell, yttermått inklusive ram: 23x32 cm

Conny Burman, svensk bildkonstnär född 1831, död 1912.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 3 oktober 2022
kl 20:42:57

3/10 15:28:03 1      Vinnande bud

Conny Burman

Läs mer om Conny Burman